Д а се върнат в голямата политика. Това е целта на ВМРО, стана ясно след думите на съпредседателя на движението Александър Сиди пред България он еър.

Да се върнат в голямата политика. Това е целта на ВМРО, стана ясно след думите на съпредседателя на движението Александър Сиди пред България он еър.

"Следва един нов етап за ВМРО и се надявам много скоро да успеем да върнем доверието у хората, да върнем ВМРО в голямата политика. Ще се опитаме да организираме едно всенародно недоволство и ще се опитаме да принудим правителството да вземе две простички мерки, с които ще намалят цената на тока", каза той.

Едната мярка е забрана на износа на ток, а втората е да спрем да плащаме вредните емисии. Можеше още в началото на мандата да се направят тези две стъпки, допълни Александър Сиди.  Неговото мнение е, че да затворят ТЕЦ-овете и да започнат да произвеждат батерии е нещо ужасяващо. Започваме поредица от протести, включително и в Стара Загора, тъй като това, което се случва с рудниците не е добре и ще доведе до безработица, коментира