0

Л евски завърши наравно 0:0 със Септември на стадион „Васил Левски“ и зае четвъртото място в българската футболна Първа лига. След 12 мача "сините" имат 25 точки и изостават с пет от лидера ЦСКА 1948, но имат и два мача по-малко от "червените".

Първото полувреме и двата отбора направиха няколко положения за гол, но до такъв не се стигна. Филип Кръстев пропусна от удобна позиция за Левски на старта, а Илиян Стефанов не успя да уцели вратата при друга удобна ситуация. Уелтън бе най-близо до гол за гостите, но Димитър Шейтанов отрази удара на бразилеца.

Юношата на "сините" Атанас Кабов пък пропусна за Септември, след като Пламен Андреев отрази удара му в средата на полувремето.

Втората част започна с греди на Андриан Краев и Уелтън, а Марин Петков не успя да уцели вратата на домакините от удобна позиция. Левски натисна домакините в собствената им половина, но така и не вкара гол до края на мача.

С това равенство Септември се изкачи на 13-о място с десет точки.