0

Ч ерно море завърши 2:2 срещу вицешампиона и настоящ лидер в първенството на Украйна Днипро-1 във втората си контрола от лагера в Турция. В нея треньорът на „моряците“ Илиан Илиев смени в 14-ата мин. Атанас Илиев, който получи удар в гърба и на мястото му влезе Исмаил Иса.

Днипро поведе в резултата в 18-ата минута с гол на Витиня. В 30-ата обаче Васил Панайотов изравни 1:1, като заби от воле топката в мрежата след центриране на Виктор Попов.

В 52-рата минута Исмаил Иса получи топката по въздух в наказателното поле и от воле прониза стража на Днипро-1: 2:1 за Черно море.

Преднината на българския отбор обаче се задържа съвсем малко, като в ответната атака украинците изравниха след прецизно изпълнение на пряк свободен удар от страна на Едуард Сарапий за 2:2.

Участие в мача за Черно море не взеха Едгар Пашеко и Кристо Яначков, които са с травми, а Мазир Сула е болен.

Съставът: 84. Християн Славков, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 6. Виктор Попов, 2. Цветомир Панов, 5. Пабло Гарсия, 71. Васил Панайотов, 11. Алекс Фернандес, 33. Мишаел Алвес, 27. Даниел Димов, 9. Атанас Илиев
Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 1. Денислав Стойчев, 4. Росен Стефанов, 17. Мартин Милушев, 39. Николай Златев, 32. Мартин Дичев, 29. Берк Бейхан, 36.Александър Веселински, 41.Уеслен Жуниор, 86. Исмаил Иса, Николай Костадинов, Борис Стойков.