0

С танимир Стоилов записа първо равенство начело на Гьозтепе.

„Гьоз-Гьоз“ завърши 1:1 при гостуването си на Чорум от 20-ия кръг на турската втора дивизия. Домакините бяха по-активният отбор през първото полувреме, но не успяха да отбележат.

Втората част започна по мечтан начин за момчетата на Мъри. В 46-ата минута новото попълнение Рамон Паскал получи от Огюн Байрак и изстреля истински снаряд от около 20-25 метра и с помощта на напречната греда влезе във вратата – 0:1. Радостта на Гьозтепе обаче бе кратка. В 53-та минута Байрак върна много лошо топката към вратаря Арда Йозджъмен, а Жералдо прекъсна подаването и отне топката, преодоля стража и на празна врата изравни – 1:1.

Гьозтепе остава на второ място с актив от 39 точки, на шест зад лидера Еюпспор и на три пред третия Коджаелиспор. И двата тима са с мач по-малко. Чорум заема четвъртата позиция с 34 точки.