0

Б рентфорд победи с 2:0 Челси като гост в среща от 10-ия кръг на английската Висша лига и го задмина в класирането, като и двата състава са позиционирани в средата.

Итън Пенок откри резултата за Брентфорд в 58-ата минута, а асистиралият му Брайън Мбембо в 6-ата на добавеното време оформи крайния резултат.

Челси беше с три победи и едно равенство в последните четири мача, но днес тази серия свърши.

Преди почивката играчите на Почетино създадоха доста голови положения, с 10 изстрела към вратата на Марк Флекен, но без гол.

8 минути след началото на втората част  Итън Пинок откри резултата на задна греда, където цъкна с глава топката в мрежата от центровка на Мбембо.

В последните 7-8 минути „пчеличките“ от Брентфорд показаха колко лошо жилят на контра – от три създадени добри шанса те оформиха 0:2 на празна врата, тъй като вратарят Санчес се бе включил в отсрещния пеналт при ъглов удар.