0

Е тичната комисия към Сръбската федерация започна да рови около мач от третото ниво на футбола в страната, гръмнаха медиите. Става въпрос за победата на ОФК Белград с 2:1 над Синджелич. Двубоят се игра в 18-и кръг на столичното подразделение на Сръбската лига.

Бившият рефер Драган Кръстич е започнал да разпитва треньорите, играчите и служители на двата клуба, твърди "Курир". "Романтиците" откриха в средата на втората част  Ненад Кудрич, а Никола Микич изравни от пряк свободен удар в 86-ата минута, с което предвещаваше драмата на финала.

Тя се състоеше от гол на Филип Халабрин дълбоко в добавеното време. От федерацията обаче се съмняват, че гостите са помогнали на домакините си да спечелят "напечената" среща.