0

Д онован Мичъл вкара 35 точки, а Руди Гоберт взе 20 борби и направи 5 блокади за четвъртата поредна победа на Юта, този път със 109:108 над Кливланд.
Боян Богданович добави 16 точки за Джазмените, а Руди Гей - 15. Гостите от Солт Лейк Сити поведоха с 15 точки в четвъртата част, след като вкараха общо 20 тройки в срещата. Кавалиърс натиснаха и бяха близо до победата, но Дариъс Гарланд пропусна от зоната за 3 точки 2,9 секунди преди края. Джарет Алън взе борбата, но пропусна добавката. Така поредицата от победи на Кавалиърс спря на 4 и заедно с Бостън делят 7-8 място на Изток.
Гарланд приключи мача с 31 точки за домакините, Алън остана със 17 и 11 борби. Новобранецът Ивън Мобли остана с 14 точки и 12 борби.