0

Н ай-добрите български рефери Георги Кабаков и Мартин Маргаритов получиха нов наряд за мач от Евро 2020.

Най-добрите български рефери Георги Кабаков и Мартин Маргаритов получиха нов наряд за мач от Евро 2020.

След като пловдивчаните бяха част от съдийската бригада на двубоя между Шотландия и Чехия, сега двамата ще бъдат помощници на германеца Даниел Зиберт в предстоящия двубой от група Е между Швеция и Словакия.

Кабаков отново ще е в ролята на четвърти съдия, докато Мартин Маргаритов първи резервен асистент рефер, като и двамата наши представители са арбитрите, определени от УЕФА да заменят веднага при спешен случай или при контузия някой от титулярите.

Както е известно, за първи път на това европейско първенство резервните съдии са в отделна група.

Двубоят Швеция - Словакия се очаква с огромен интерес, след изненадващия нулев хикс на шведите срещу Испания в понеделник и победата на словаците над с 2:1 над Полша в първия кръг от надпреварата. Срещата е в петък, 18 юни от 16.00 часа.