Г лобалният риск от смъртоносното огнище на ебола, съсредоточено в Демократична република Конго, „остава нисък“.
Франция потвърди първи случай на ебола!
Това заяви ръководителят на Световната здравна организация едрос Аданом Гебрейесус, след като във Франция беше потвърден случай на заболяването, предаде АФП.
Случаят на ебола във Франция – при лекар, завърнал се от ДР Конго – „е напомняне за рисковете, пред които са изправени работещите на първа линия“, каза Гебрейесус пред журналисти в Женева. Той подчерта, че „рискът за останалата част от света остава нисък“, предава БГНЕС.
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА КАНАЛА НИ В YOUTUBE
Добавете „Телеграф“ сред предпочитаните си източници в Google


















