0

Ц СКА разби Берое с 3:0 в контролен мач по време на лятната си подготовка, който се игра на един от терените на спортен комплекс "Евима" в град Банско.
За "червените" това е четвърта поредна победа в проверките.

Джонатан Линдсет даде аванс на ЦСКА с гол в 13-ата минута. Четири минути след това Тобиас Хайнц се разписа. След това обаче норвежецът притесни ЦСКА, тъй като още в първото полувреме трябваше да бъде заменен.

На полувремето и двата тима направиха много смени, като Томислав Стипич пусна изцяло нов състав и даде шанс на голяма част от младежите.

В 64-ата минута се разписа един от тях - Алесандро Николов. Малко след това нервите не издържаха и футболистите влязоха в разправия. Така главният съдия показа по един червен картон и на двата отбора за Пабло Саломони и Станислав Шопов.

Още един от играчите на Берое напусна терена, но след втори жълт картон и така заралии доиграха срещата с 9 човека, а ЦСКА с 10.