0

О тборът на ЦСКА 1948 победи с 4:0 Пирин Благоевград в контролна среща на стадион "Летище" в София.

„Червените“ откриха резултата в самото начало на срещата чрез Бирсент Карагерен. 2:0 покачи Педриньо в 56-ата минута от пряк свободен удар.

Ради Кирилов направи 3:0 от дузпа, последният гол вкара исландският нападател Видар Кяртансон в последните секунди на редовното време.

В Стара Загора местният Берое надви с 1:0 Етър в друга контрола днес.

Точен за домакините бе Енцо Еспиноса в 61-вата минута. Аржентинецът се разписа с удар с глава след центриране от фланга на Стефан Гаврилов.

За него това бе и първи гол след трансфера му в клуба през лятото.

Панамецът Хавиер Бетегон изпусна да изравни в 68-ата мин.

В Кърджали Арда надви с 2:1 лидера в Първа лига Локомотив Пловдив в контролен мач на „Арена Арда“.

След 0:0 до почивката гостите поведоха чрез Христо Иванов в 65-ата мин.

Играчите на бившия треньор на Локото Александър Тунчев само след 4 мин. Изравниха с гол на Петър Динев, а в 76-ата минута домакините получиха дузпа, с която Тунгара оформи крайното 2:1.