0

О бновеният отбор на Ловеч започна сезона във Втора лига с успех над новака ЦСКА II с 1:0. Единственото попадение в срещата вкара Виктор Василев в 38-ата минута.

Домакините останаха с десет души в 80-ата минута, когато Марк-Емилио Папазов беше изгонен с директен червен картон заради ритник към Кингсли Бучи.

Вторият тим на Ботев Пловдив победи Миньор Перник с 2:1 като гост, като и трите попадения паднаха в рамките на първия четвърт час. Младият тим от Пловдив започна силно двубоя, като още във 2-рата минута Емил Найденов откри резултата. Последва изравнително попадение за Миньор от дузпа, реализирана от Александър Александров в 8-ата минута, а в 15-ата минута Димитър Диклиев даде нов аванс на тима на Доминик Бершняк.

В последната среща от днешната програма Локомотив (ГО) – също нов член на професионалния футбол, отстъпи с 0:2 при визитата на Лудогорец II, пише БТА.