0

В оденият от Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе победи с 2:0 Бандърмаспор и е на второ място в турската втора дивизия

По същото време в друг мач от 22-ия кръг конкурентите от Коджаелиспор завършиха само 1:1 при визитата на Болуспор.

Домакините от Бандърма са закъсали с парите, играчите на тима не са виждали заплати от пет месеца, а двама футболисти междувременно си прекратиха договорите.

Срещу Бандърмаспор гостите от Гьозтепе стигнаха до успеха с голове на Ялчън Каян в 64-ата минута и на Ромуло в 90+1 минута.

Лидерът във втора лига Ейюпспор, който е с 49 точки, играе утре като домакин на Генчлербирлиги.

Отборът на Стоилов е на 2-а позиция с 45, а трети е Коджаелиспор с 43, следван от Бодрум с 39 и Сакарияспор с 37.

Именно последните два отбора си дадоха среща един срещу друг и завършиха 0:0. За гостите от Сакария в 57-ата минута на терена се появи българското крило Здравко Димитров.

Юмраниеспор, където Страхил Попов се е утвърдил в титулярния състав, победи с 1:0 като гост друг устремил се към Суперлигата отбор – новаците от Чорум.

Юмраниеспор е на 11-о място с 27 точки, на 6 от местата за плейофите.