0

Т отнъм победи с 4:0 при гостуването си на Кристъл Палас в лондонското дерби от 19-ия кръг на Висшата лига. Футболистите на Антонио Конте отбелязаха и четирите си попадения през второто полувреме. Голмайсторът Хари Кейн се отчете с два гола, а по един добавиха Мат Дохърти и Хюн-Мин Сон.

Астън Вила и Уулвърхемптън завършиха наравно 1:1. Даниел Поденсе даде аванс на „вълците“, но  Дани Ингс успя да изравни в 78-ата минута.

Лийдс и Уест Хем изиграха много атрактивен мач, който завърши 2:2. Лийдс поведе чрез младия италиански нападател Вилфред Нонто. Уест Хем стигна до пълен обрат чрез Лукас Пакета и Джанлука Скамака. Родриго се разписа за крайното 2:2 в 70-ата минута.

Нотингам пък се изстреля до 15-о място в класирането в дъното след успех с 1:0 над Саутхемптън.