А рина Сабаленка стартира с победа участието си на Откритото първенство на Франция по тенис. Световната №1 се наложи убедително с 6:1, 6:0 срещу представителката на Русия Камила Рахимова, а мачът продължи едва 61 минути.

27-годишната пъшкаща еротично по време на игра едрогабаритна беларуска матрона пристигна на „Ролан Гарос” като фаворитка и първа поставена в схемата. Най-доброто класиране на носителката на 3 титли от Големия шлем във френската столица е полуфинал през 2023-а.

Още при появата й днес на парижкия клей естетите отбелязаха, че бюстът на Сабаленка видимо е нараснал спрямо формите й тук миналата година.

И действително – на снимките й отпреди и сега разликата е твърде забележима. Тя обаче е една от тенисистките, чийто естествени дадености са с много добри ТТ-данни, така че разсъжденията по темата дали си е правила пластична операция при натоварения си междутурнирен график изглеждат несериозни. А и както знаем от времената на прекратилата през януари кариерата си румънска легенда Симона Халеп, прекалено големият бюст пречи на тенисистките и затова тя намали своите.

По-вероятна е версията на други сърцеведи край корта, според които Сабаленка просто е активизирала сексуалния си живот и затова е с едни гърди напред отпреди година.

Точно през лятото на 2024-та тя официализира връзката си с бразилския баровец и професионален автомобилен пилот Йоргос Франгулис. Това стана само няколко месеца, след като бившият й приятел – хокеистът Константин Колцов, загина, падайки от 23-тия етаж, като се предполага, че най-вероятно се е самоубил.