Diema Sport
12:00 Ботев (Вр) – Пирин, efbet Лига
14:30 Арда – Левски, efbet Лига
17:00 Ботев (Пд) - Локомотив (Пд), efbet Лига
21:45 Реймс – Марсилия, Лига 1
00:00 НБА: Детройт Пистънс - Маями Хийт
Diema Sport 2
13:30 Баскетбол: Билбао – Жирона, Лига Ендеса
16:00 Арсенал - Кристъл Палас, Висша лига
18:30 Манчестър Юн – Фулъм, четвъртфинал за ФА Къп
21:30 НБА: Бруклин Нетс - Денвър Нъгетс
Diema Sport 3
14:00 Шефилд Юн – Блекбърн, четвъртфинал за Фа Къп
16:15 Брайтън – Гримзби, четвъртфинал за Фа Къп
19:00 Формула 1: Гран При на Саудитска Арабия
Nova Sport
14:00 Аячо – Монако, Лига 1
16:30 Унион – Айнтрахт, Бундеслига
18:30 Байер Леверкузен - Байерн, Бундеслига
20:30 Майнц - Фрайбург, Бундеслига
MAX Sport 1
15:30 Аякс – Фейенорд, Ередивизи
17:45 Витес – ПСВ, Ередивизи
20:00 Световен рали шампионат: Мексико
01:00 Тенис, ATP 1000: Индиън Уелс, финал
MAX Sport 2
16:00 Фиорентина – Лече, Серия А
19:00 Волейбол - Серия А1: Лубе Чивитанова - Верона
21:00 Nascar Cup Series: Състезание в Джорджия
MAX Sport 3
16:00 Торино – Наполи, Серия А
19:00 Лацио – Рома, Серия А
21:45 Интер – Ювентус, Серия А
MAX Sport 4
15:00 Бетис – Майорка, Ла Лига
17:15 Осасуна – Виляреал, Ла Лига
19:30 Хетафе – Севиля, Ла Лига
22:00 Барселона - Реал М, Ла Лига
RING
13:30 Сампдория - Верона, Серия А
20:00 Брага - Порто, Примейра лига
22:30 Боавища - Фамаликао, Примейра лига
EUROSPORT
09:45 Ски алпийски дисциплини: СК в Солдеу, гигантски слалом, I манш, жени
11:15 Ски алпийски дисциплини: СК в Солдеу, слалом, I манш, мъже
12:45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом II манш, жени
13:45 Биатлон: СК в Холменколен, масов старт, мъже
14:30 Ски алпийски дисциплини: СК в Солдеу, слалом, II манш, мъже
16:00 Биатлон: СК в Холменколен, масов старт, жени
16:55 Ски скокове: СК във Викерсунд, мъже
19:30 Конен спорт: Световна купа в Окала
EUROSPORT 2
10:50 Ски скокове: СК във Викерсунд, жени
12:30 Ски бягане: СК във Фалун, щафета 4х5 км, двойки
16:30 Конен спорт: Сот Ермес в Париж
19:00 Голф: PGA тур, Валспар чемпиъншип
БНТ 3
17:50 Европейско първенство по футзал, жени: среща за 3-4 място
20:50 Европейско първенство по футзал, жени: финал