0

Л окомотив Пд се подхлъзна в Берое и то пред близо 1500 свои привърженици. Тимът, воден от Любослав Пенев, загуби с 0:1 единствената си контрола в паузата на първенството. Нищо, че срещата почти през лятото време се игра на една врата. „Черно-белите” доминираха, но си останаха само с положения пред вратата на съперника. През първата част „смърфовете“ имаха няколко възможности за гол, но ги пропиляха.  Владимир Медвед, Данило Полонский, Мартин Петков и Марсилио не успяха да правят топката в мрежата.

От своя страна Берое нацели горната греда в 40-ата минута след изстрел от 35 метра, а малко след това играч на гостите бе изведен сам срещу Амбарцумян, като стреля встрани от целта.

През втората част нещата на терена не се промениха. Жулиан Лами и Николас Пенев пробваха да затруднят стража на гостите. В 80-ата минута след корнер, Скуадрони от Берое засече и отбеляза единственото попадение за крайното 0:1.

Така „зелените“ загряха по подобаващ начин за Битката за Тракия, с която ще подновят първенството.