0

Ц СКА 1948 постигна първа победа за сезона в efbet Лига, след като надделя с 2:0 в домакинството си на Славия в среща от шестия кръг на родния шампионат.

На стадион „Витоша“ в Бистрица Талис Енрике откри в 24-ата с прекрасно изпълнение от дистанция, а Евгений Сердюк удвои и сложи точка на спора в 52-ата минута.

„Червените“ определено бяха по-добрият отбор на терена и имаха още няколко добри ситуации, с които да запишат и още по-убедителен успех. „Белите“, от своя страна, отправиха единствения си точен удар чак две минути преди края на редовното време на двубой, като направиха още два сериозни пропуска, пише gong.bg.

ЦСКА 1948 победи Славия
ЦСКА 1948 Славия ЦСКА 1948 Славия ЦСКА 1948 Славия
18

По този начин, след трите равенства до момента, ЦСКА 1948 спечели първата си победа и събра шест точки, като заема 11-ата позиция. Тимът обаче има и два мача в запас, които бяха отложени заради ангажиментите му в турнира Лига на конференциите.
Славия пък записа втората си загуба и остава позиция по-нагоре със седем точки.

В следващия кръг „червените“ гостуват на Ботев Враца, докато „белите“ приемат Арда.