0

Л евски се върна на победния път и след като загуби с 0:1 дербито от Лудогорец, сега спечели със същия резултат домакинството си на Хебър в 6-ия кръг на Първа лига.

Защитникът Кристиан Димитров донесе 5-ия успех на „сините” в 3-тата минута, като изравни постижението на Даниел Генов (Ботев Враца) срещу Локо София от по-ранния мач за деня за най-бърз гол от началото на сезона. 27-годишният бивш играч на Ботев Пловдив стана вторият българин след Александър Колев, който се разписва за селекцията на Станислав Генчев.

Левски взе 3-те точки, но изигра най-слабите си 90 минути през кампанията. В отбора липсваше онзи блясък и вдъхновение от първите срещи.

В следващия кръг Левски гостува на Спартак Варна на култовия стадион „Коритото”, където кръвният враг ЦСКА отнесе тройка без гарнитура. Хебър пък е домакин на Берое Стара Загора.