0

П олузащитникът на Левски Ивелин Попов подкрепи младия си съотборник и капитан на „сините“ Пламен Андреев след мача срещу ЦСКА, загубен с 0:2 след две грешки на 18-годишния вратар.
„Аз съм до Пламен, всички до Пламен“, написа Попето в Instagram.

Пламен Андреев получи подкрепа и от привържениците, които скандираха името му след края на двубоя.

В 36-ата минута Андреев не излезе добре и получи гол от Тобиас Хайнц, а в 61-вата не успя да изрита топката, Дюкенс Назон му я отне и вкара на празна врата.

Вратарят на съперника ЦСКА Густаво Бусато също отиде да подкрепи своя колега след мача, а жестът му получи множество одобрение от феновете и на двата отбора.

Преди няколко дни на подобна подкрепа се радваше и защитникът на ЦСКА Иван Турицов, който изпусна решаваща дузпа срещу Лудогорец в 102-рата минута на двубоя между двата тима, което до голяма степен предопредели изхода на шампионата.