0

Х ебър върна на терена Йордан Минев. На 43-годишна възраст бившият национал на България игра едно полувреме при тежката загуба с 1:6 от Пакш в Словения по време на подготвителния лагер, твърди Труд News.

Новият старши треньор на "зелените" Веселин Великов използва изненадващо Минев, който в момента е със статут на председател на Управителния съвет.

В Словения родният елитен тим бе пометен от унгарците, като до почивката резултатът бе 0:3. В същото време Хебър пуснаха кратка информация до феновете, без да разкрият подробности около състава и развоя на срещата. Единственият гол за тима от Пазарджик реализира новото попълнение Калоян Кръстев.

Йордан Минев вкара историческия гол за Лудогорец срещу Базел през 2014 г., който донесе първата и единствена победа на български отбор в Шампионската лига.